PHU TELETECHNIKA
Zbigniew Sadowski
 
Doładuj konto VoIP
 
SZYBKI KONTAKT
Adres email


Temat


Kod z obrazka
verification image, type it in the box

Treść:
 
 
 

 

 

 

Strona główna oferta
 
Softphone
 

 

OpenScape Personal Edition
zmienia komputer przenośny lub stacjonarny w telefon i sprawia, że staje się
on centrum komunikacji multimedialnej obsługującym transmisję głosu, danych, pocztę elektroniczną i Internet.

Opis systemu
OpenScape Personal Edition to najnowsze oprogramowanie komunikacyjne IP dla komputerów klasy PC.

Jako integralny element rodziny produktów firmy Siemens dla stanowisk roboczych OpenScape Personal Edition może działać zarówno w środowisku HiPath 4000 V5.0 przez bramę HiPath HG 3500, jak i w środowisku HiPath 3000/5000 przez bramę HiPath HG 1500.

Telefon umożliwia komunikację głosową z użyciem protokołów SIP oraz HFA.

Telefon umożliwia prowadzenia wideokonferencji z użyciem protokołu SIP.

Aplikacja OpenScape Personal Edition obsługuje transmisję VoIP i spełnia standard H.323, łącząc zalety zaawansowanej telefonii z konwergencją w ramach infrastruktury bazującej na protokole IP. Dzięki temu wszystkie kluczowe funkcje CorNet IP są dostępne bezpośrednio z komputera z systemem Windows.

 OpenScape Personal Edition można wykorzystywać jako aplikację samodzielną lub w powiązaniu z telefonem
z gamy OpenStage, dlatego jest produktem wybieranym przy wdrażaniu nowych rozwiązań opartych na protokole IP. OpenScape Personal Edition to idealne oprogramowanie dla wszystkich klientów, którzy po prostu nie mogą obejść się bez funkcjonalności swojego aparatu telefonicznego OpenStage gdy są poza biurem. Ponadto umożliwia ono użytkownikom integrację służbowych i prywatnych wykazów teleadresowych przez LDAP. Wyposażony w wysokiej klasy intuicyjny interfejs użytkownika OpenScape Personal Edition jest stałym towarzyszem osób, które chcą odbierać i wykonywać telefony poza ich środowiskiem biurowym.


Zalety i korzyści

 • Ekonomiczne rozwiązanie komunikacyjne dzięki wykorzystaniu wspólnej infrastruktury transmisji danych i głosu
 • Ochrona inwestycji poprzez stopniowe wprowadzanie wielofunkcyjności na stanowisku pracy
 • Wzrost efektywności dzięki jednemu interfejsowi użytkownika - zarówno w biurze, jak i poza nim
 • Koncepcja jednego numeru - niezależnie od tego, gdzie są użytkownicy zachowują własny numer telefonu dla połączeń przychodzących i wychodzących

Cechy
Dzięki OpenScape Personal Edition użytkownicy komputerów przenośnych mogą korzystać z następujących funkcji pracując w terenie, w domu czy podczas podróży służbowej.

 Mobilność: Zabierz swój bezpośredni numer telefonu i dzwoń jak zwykle niezależnie od tego, czy korzystasz z infrastruktury IP w jednym z biur firmy czy łączysz się z lokalną siecią bezprzewodową WLAN. Instalowany na komputerach osobistych optiClient 130 V5.0 umożliwia uzupełnienie funkcji komputera o oprogramowanie komunikacyjne, które pozwala na połączenia za pośrednictwem przypisanego danej osobie numeru niezależnie
od tego, gdzie aktualnie się ona znajduje.

Integracja książki telefonicznej: Korzystając z usługi LDAP w ramach optiClient 130 V5.0 można zintegrować kilka służbowych i prywatnych wykazów teleadresowych. Nawet bez połączenia z głównym serwerem katalogowym można mieć stały dostęp do listy kontaktów.

Komfort: Atrakcyjny i przyjazny wygląd intuicyjnego interfejsu komunikacyjnego easyCom sprawia, że obsługa funkcji telefonicznych takich, jak zawieszanie i przełączanie połączeń czy konferencje staje się dziecinnie łatwa. Wystarczy przeciągnąć i upuścić!

Inne funkcje

 • Modułowy interfejs użytkownika, który można dostosować do potrzeb indywidualnego użytkownika
 • Ulepszone funkcje telefoniczne, np. rozszerzona klawiatura
 • Idealne rozwiązanie dla mobilnych pracowników - użytkownicy zawsze zachowują swój numer wewnętrzny, niezależnie od miejsca pobytu
 • Indywidualne prawa dostępu i inne parametry pozostają takie same, np. przekazywanie nawiązanego połączenia, "nie przeszkadzać"
 • Obsługa TAPI: sterownik do TAPI 2.0 (1st Party TAPI) do połączeń ze standardowych aplikacji TAPI
  dla komputerów klasy PC
 • Wsparcie gwarancji jakości transmisji (QoS 802.1p)
 • Kompresja głosu zgodnie ze standardami G.711, G.723 i G.729
 • Opcjonalny specjalny wygaszacz ekranu, który sygnalizuje numer telefonu i umożliwia bezpośrednie odbieranie połączeń
 • Wybieranie numerów z klawiatury, korporacyjna książka adresowa, inne książki adresowe w standardzie LDAP, wykaz nieodebranych połączeń, funkcje "przeciągnij i upuść" oraz "kopiuj i wklej"
 
 
 
_______________________________________________________________________________________________
Copyright by TELETECHNIKA
ul. Gradowskiego 15, 09 - 402 Płock